Renault Kangoo 1.9 naft -00 PJES KEMBIMI te perdo

Shitet nga: ... 02 Mar 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
shiten pjes kembimi te perdorura per reno kangoo 1.9 naft 2000 me pomp nafte mekanike dhe injator mekanik cmime konkuruese makina esht si kjo ne foto
motorri (( bllok cilindri dhe testata )) nuk jan, jan shitur disponoj pjes te tjera te makines
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim