Renault Kangoo 1.5 DCI 60 KW CONFORT (2003/2008)..

Shitet nga: ilir 15 Tet 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
Renault Kangoo 1.5 DCI 60 KW CONFORT (2003/2008) K9KB7 ZËVENDËSIMI MOTORI ME injectors POMPES dhe Vacuum Pump K9KB7 8200068115A 7701479094 8200057346 100603 056991 8026FDPA
Art..:36.964
Pjeset e kembimit vijn nga italia per me shum info.vizitoni faqen tone (www.autoricambiservice.com) per transportin kontaktoni tel.0682397720
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim