Pompe e hidraulikut te timonit Audi, VW Golf 98-..

Shitet nga: Cimi 11 Tet 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet pompa hidraulike e timonit si dhe grupi i timonit hidraulik
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim