Pjese te perdorura te ardhura nga italia

Shitet nga: evi 26 Krr 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
shesim pjese te perdorura me shumice dhe pakice,per te gjithe tipet e makinave.duke filluar nga motorat,kamjet,kroskotet,fenerat.dhe llamarinat.ne tr komuna e parisit pallati arabit.ne dr 200m nga ura e dajlanit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim