Pjese sport per golf 4 ose nderrohen me mbrapako..

Shitet nga: dejvis 02 Nën 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
te gjitha pjeset shiten ose nderrohen me mbrapakolp golfi 4 r32 pervec tyre ne foto jane 1 pal stopa te presem po golfi dhe mbrapakolpi origjinal i golfit ndrimi behet jo me te gjitha pjeset
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim