Pjese per makina

Shitet nga: mandi 03 Nën 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
Pjes makinash per llojet : Golf 4
2) Astra 2002
3) Fiestra 2004
4 ) Zafira
5) Tranzit
6) Krasler
7) pezho
8 ) Reno
9) dhe shum lloje te tjera makinash thjesht tel ne nr tan te telefonit:
+ cmime shum te arsyshme

Cel: 069 53 12 976/ 067 6000 107
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim