Pjese per Smart

Shitet nga: Alimercedesi 07 Pri 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
Pjes per mercedes dhe smart


Gjithashtu bejme shitjen e te gjitha pjeseve per SMART te reja dhe te perdoruna
Te gjitha ato qfare ju duhen per SMART dhe MERCEDES i gjeni tek ne ALI MERCEDESI


SMART FORTWO DHE SMART FORFOUR


Gjindemi ne Prishtine afer stacionit te autobusave
Numri kontaktues 0037744164141 dhe 0038649164141

044164141
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim