Pjese per OPEL te viteve te ndryshme , Benz A-CL..

Shitet nga: Ylli 28 Gsh 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
Pjese Kembimi per OPEL Astra ,,, Vectra ,,, Corsa ,,,Omega,,, Combo, etj
Benz-Merrcedez A-Class ,,, C-Class
Volkswagen Golf 3-4 ,,,, Suran ,,, Polo,,,, Passat
Peugheot 406 ,
Fiat Punto ,,,
Pjeset Jane te perdorura origjinale
Cmime te arsyeshme
Bejme te mundur dhe blerjen e makinave per Pjese mbi vitin 00' .
Tel : 068 41 32 266 Ylli
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim