Pjese per Audi A6 2003 nafte 1.9

Shitet nga: Joni 24 Nën 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten pjese per Audi A6 2003 1.9 nafte, te gjitha pjeset e mundshme te makines pervec kamjos qe nuk eshte. Motorri ne gjendje te mire dhe pjeset e cmontuara ne gjendje te mire. Kemi pjese dhe per fiesta, 190D, polo etj......
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim