Pjese motorrike per citroen c3 -08

Shitet nga: xxx 05 Dhj 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
disponoj cdo pjese motorrike per citroen c3 te vitit 2008. karburant nafte 1.4
makina eshte marre e re tek citroen me 0 km/h dhe i ka te garantuara 10.000 km.
kush eshte i interesuar per me shume te kontaktoje. flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim