Pjese kembimi per chevrolet Kalos 1.2 16v viti 2..

Shitet nga: genci 04 Dhj 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes pjese kembimi per chevrolet Kalos 1.2 16v viti 2006. disponoj cdo pjese mekanike dhe llamarine.
per cdo pyetje kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim