Pjes per landcruiser prado

Shitet nga: devi 02 Nën 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes diferencial te pare bashke me semiakset300 lek i diskutueshem, 2 transmesione te shkurter nga 150dhe 1 te gjate bashke me kryqet ne gjendje te mire 180
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim