Peugeot 307 pjese kembimi

Shitet nga: brian 25 Maj 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
PJESE KEMBIMI per peugeot 307 VIT PRODHIMI 2002
MOTORR 2.0 hdi naft kambio manuale
pjese elektrike dhe xhenerike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim