PLURIEL CITROEN C3 1.4 HDI 50 KW

Shitet nga: ilir 14 Tet 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
PLURIEL CITROEN C3 1.4 HDI 50 KW ZËVENDËSIMI ENGINE ME injectors karburantit injeksion pompë dhe PIPE 8HZ B1086421 9656125380 9637885480 9654592680 9636896980
Art..:37.909

Viti:
2006

Engine Code:
8HZ
Pjeset e kembimit vijn nga italia per me shum info.vizitoni faqen tone (www.autoricambiservice.com) per transportin kontaktoni tel.0682397720
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim