PJESE KEMBIMI TE ARDHURA NGA ITALIA

Shitet nga: evi 10 Nën 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
shesim pjese kembimi te perdorura per te gjitha tipet e makinave duke filluar nga motorra,kamje,freksion,turbina,injator.pompa nafte ,fenera,stopa parafango.....etj shesim edhe turinj makinash me shumic per pika qe shesin pjese te perdorura.adresa k.parisit tirane dhe 200 m nga ura e dajlanit durres.....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim