PJESE KEMBIMI TE ARDHURA NGA ITALIA

Shitet nga: evi 13 Dhj 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
shesim pjese kembimi per te gjitha tipet e makinave....turbina...kamje...pompa nafte...injetor....motorra nafte dhe benzine....fenera...parafango...parakolpe ...etj...adresa k.parisit tirane dhe 200m nga ura e dajlanit durres.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim