PEUGEOT 207 SW 1.6 66 KW 5p 5M 90HP 9HV (Dal 05/..

Shitet nga: ilir 15 Tet 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
PEUGEOT 207 SW 1.6 66 KW 5p 5M 90HP 9HV (Dal 05/2009MOTORI ZËVENDËSIMI ME Popa dhe injectors 9HV PSA SH01 10JBBF 3021409 0518093136 9855911480 9856198260 9643649280 9683165580 9651785280B 0135QF
Art..:43.722

Viti:
2009

Code:
9HV
Pjeset e kembimit vijn nga italia per me shum info.vizitoni faqen tone (www.autoricambiservice.com) per transportin kontaktoni tel.0682397720
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim