OPEL Zafira 1.9 CDTI 110KW 6M Gasol (4 / 2008-20..

Shitet nga: ilir 15 Tet 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
OPEL Zafira 1.9 CDTI 110KW 6M Gasol (4 / 2008-2011) ENGINE ZËVENDËSIMI ME POMPES DHE injectors DHE konsum i shumëfishtë Z19DTH 55568009 2657103,07 010570801584 55210202
Art..:39.264

Viti:
2008

Engine Code:
Z19DTH
Pjeset e kembimit vijn nga italia per me shum info.vizitoni faqen tone (www.autoricambiservice.com) per transportin kontaktoni tel.0682397720
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim