OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 HP 5p me zgjedhje (A17DT..

Shitet nga: ilir 15 Tet 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 HP 5p me zgjedhje (A17DTR) ENGINE ZËVENDËSIMI ME POMPES DHE injectors A17DTR 8-98092467-0 HU294000-1010 2.078.321 04.729 3.103.065
Art..:37.829

Viti:
2010

Engine Code:
A17DTR
Pjeset e kembimit vijn nga italia per me shum info.vizitoni faqen tone (www.autoricambiservice.com) per transportin kontaktoni tel.0682397720
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim