Motorr dhe pjese per renault megane/scenic nafte..

Shitet nga: genci 04 Dhj 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes motorr dhe pjese per renault megane/scenic 1.6 16v 1999 dhe 1.9 dti

disponoj cdo pjese mekanike dhe xhenerike.

per cdo pyejte kontaktoni.

cmimi per motorr 30000 lek.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim