Motorr dhe pjese kembimi per fiat punto 1.9 jtd ..

Shitet nga: genci 04 Dhj 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
disponoj motorr dhe pjese kembimi per fiat punto 1.9 jtd viti 2002 2 dyer ne gjendje shume te mire. disponoj cdo pjese kembimi.

per cdo pyejte kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim