Kompresor Kondicioneri per Mercedes Benz

Shitet nga: joni 22 Gsh 07:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
Kemi kompresore kondicioneri te perdorur origjinal dhe te sjella nga gjermania ne gjendje perfekte, kryesisht nga viti 2000 deri 2012 dhe te gjitha llojet e bencave,cdo gje me prove
Ju Mirepresim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim