Karburator gilera runner 180 cc 2t dhe regullator

Shitet nga: lamalavie89 17 Shk 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes karburator dhe rregullator per gilera runner 180 kubik 2 kohesh.jane akull te reja sidomos karburatori eshte ne gjendje perfekte i ardhur nga italia me porosi.sesht perdorur ketu n shqiperi .cmimi 50€ te dyja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim