Kambio automatike dhe pjese per sharan galaxy v..

Shitet nga: genci 04 Dhj 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
kambio automatike e thjeshte per sharan galaxy viti 97-2000 ne gjendje shume te mire me garanci.disponoj dhe pjese te tjera karrocerie dhe xhenerike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim