Jasteke + kompresor per mercedes e class ne gjen..

Shitet nga: kompresor 04 Shk 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes jastek mersedezi kam 2 cop te parat dhe 1 mbrapa +kompresorin ne gjendje shume te mire faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim