Injektore Nafte per Mercedes Benz

Shitet nga: erjon 18 Krr 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
Kemi injektore per mercedes benz CDI, jane te sjella nga gjermania origjinakl te perdporura dhe ne gjendje perfekt, kemi per 200, 220,270,320,400 dhe 320 V6, nga biti 2000 deri 2008. Jepen me prove
Ju Mirepresim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim