HONDA CIVIC 1.7 CTDI 74 KW 3p 4EE2 ZËVENDËSIMI E..

Shitet nga: ilir 14 Tet 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
HONDA CIVIC 1.7 CTDI 74 KW 3p 4EE2 ZËVENDËSIMI ENGINE ME pompë e karburantit dhe injectors ALTAPRESSIORE 10002PLZD00 0.230.603 02810002487 3/10/30 D7 816.021
Art..:34.404

Viti:
2004

Engine Code:
4EE2
Pjeset e kembimit vijn nga italia per me shum info.vizitoni faqen tone (www.autoricambiservice.com) per transportin kontaktoni tel.0682397720
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim