Ford per pjes

Shitet nga: baci 06 Dhj 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
Ford mondea 1,9 cdi ngjyra blu timon aglez e pa zhdoganume dhe kjo eshte arsyja e shittjes makina eshte ne gjedj perfekt, ka hy ne prill te keti viti por nuk arritem ti bejm duganen eshte bler 4500 € dhe e shesimtan 1000€ per pjes
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim