Fenera dhe stopa per passat 2002 ne gjendje perf..

Shitet nga: genci 04 Dhj 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes fenera dhe stopa per passat 2002 ne gjendje perfekte. jane te ardhur nga jashte

cmimi per 1 fener 8000 lek.

cmimi per 1 stop 4000 lek.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim