FORD FIESTA 1.4 TDCi 5 P 50KW MOTOR ZËVENDËSIMI ..

Shitet nga: ilir 14 Tet 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
FORD FIESTA 1.4 TDCi 5 P 50KW MOTOR ZËVENDËSIMI POMPA DHE injectors F6JA B0812569 4527268 132226 9646719580 9637885480 9651590880 9654592680 A2C20000727
Art..:35.169

Viti:
2004

Engine Code:
F6JA

Pjeset e kembimit vijn nga italia per me shum info.vizitoni faqen tone (www.autoricambiservice.com) per transportin kontaktoni tel.0682397720
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim