FIAT CROMA 1.9 MJT 110 KW AUTO SW Gasol (2010)

Shitet nga: ilir 14 Tet 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
FIAT CROMA 1.9 MJT 110 KW AUTO SW Gasol (2010) ZËVENDËSIMI ENGINE me pompë dhe injectors 939A2000 55219052 000552105300 55194358 551850220
Art..:39.536

Viti:
2010

Engine Code:
939A2000
Pjeset e kembimit vijn nga italia per me shum info.vizitoni faqen tone (www.autoricambiservice.com) per transportin kontaktoni tel.0682397720
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim