FIAT BRAVO 1.6 MJT 77 KW 6 SPEED

Shitet nga: ilir 14 Tet 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
FIAT BRAVO 1.6 MJT 77 KW 6 SPEED Motori pjesë pa pompë dhe injectors OIL PAN DHE KODI 199A3000
Art..:27.249

Viti:
2010

Engine Code:
198A3000
Pjeset e kembimit vijn nga italia per me shum info.vizitoni faqen tone (www.autoricambiservice.com) per transportin kontaktoni tel.0682397720
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim