BMW E90 Diferencial dhe Ura e mbrapme e komplert..

Shitet nga: Astrit 17 Dhj 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
BMW E 90 Ure e mbrapme e kompletuar me krah tamburo cilinder frenash diferencial semiakse etj. Ne gjendje perfekte esht hequr nga makin e aksidentuar as 10.000 kilometra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim