Amortizera me ajr

Shitet nga: Ali Mercedesi 05 Shk 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
Amortizera me ajr ne shitje per
Mercedes ML 164
Mercedes S-class 220 , 221
Mercedes R-class 234
BMW
Landrover


Te gjitha ato qfar ju duhen per mercedes dhe smart mund ti gjeni tek ne.....
0037744164141 dhe 0038649164141
www.alimercedesi.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim