**okazion** motor dhe pjese per nissan vanette/k..

Shitet nga: genci 04 Dhj 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes pjese dhe motor per nissan vanette 2.3 diesel i thjeshte viti i prodhimit 1997 i ardhur nga jashte.cfaredolloj prove. disponoj gjithashtu kambio dhe diferencialin e pasem. motorri mund te montohet dhe ne nissan kingkab

cmimi per motorr 60000 lek

cmimi per kambio 10000 lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim