**okazion** motor dhe pjese per nissan micra vit..

Shitet nga: genci 04 Dhj 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes pjese per nissan micra viti 2001 motorr 1000cc me bobina jo me fije kandelesh. motorri eshte si i ri i sapoardhur ne gjendje perfekte cfaredolloj prove.disponoj dhe pjese te tjera xhenerike dhe mekanike.

cmimi per motorr 30000 lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim