FIAT PUNTO VAN 3p 51kW 1.3 JTD

Shitet nga: ilir 14 Tet 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve

FIAT PUNTO VAN 3p 51kW 1.3 JTD motori pjesë me pompë dhe injectors 188A9000 0281002510 43500429 55181094 55193109
Art..:41.894

Viti:
2008

Engine Code:
188A9000
Pjeset e kembimit vijn nga italia per me shum info.vizitoni faqen tone (www.autoricambiservice.com) per transportin kontaktoni tel.0682397720
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim