autodiagnos texa

Shitet nga: endrit 27 Maj 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes compjuter autodiagnos texa per te gjitha llojet e makinave.duke filluar nga ato aziatike amerikane dhe europiane.eshte e vitit 2010.me programin idc4 profesionale.kompjuteri eshte i rregullt.eshte belr ne itali 2800euro.
shitet sepse mbyll aktivitetin.kompjuteri eshte fuksional.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim