Woofer 1600V

Shitet nga: Daniel 01 Dhj 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
1600V ngjendje perfekte 10/10
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim