Vuferin 250w dhe amplifikatorin 1200w

Shitet nga: . 25 Krr 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes vuferin 250w dhe amplifikatorin 1200w bashk me gjith vishat ose i nderohi me iphone 4s
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim