Sub800w+amplifikator 900w 220 mi lek

Shitet nga: 0692763885 24 Nën 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes sub800w+amplifikator900w per 220mi lek ose ndrroj me ps3
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim