Shitet kasetofon benzi c class te vitit 2002

Shitet nga: ylli 26 Nën 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet kasetofon c class te vitit 2002 ne gjendje te mire pune.Cmimi eshte i diskutueshem 120mij lek te vjetra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim