Radio Cd mp3 Aux Vw 2005-2009 (Endri Servis)

Shitet nga: Endri 22 Mar 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Vw 2005-2009 Radio Cd mp3 Aux


Shesim nderrojme kasetofon te te gjitha tipeve te makinave boxe,amplifikator etj
Ckodojme te gjitha tipet e radiove pa dhe me navigatore,kemi gjithashtu tipe ne shitje.

Ndodhemi ne Tirane Rr"Myslym Shyri" ESK servis(Endri Servis Kasetofona)

Kemi pjese per 90%te tipeve te kasetofoneve te makinave,Programojme kasetofonet
Rns510 kur kane probleme me zerin etj,kemi kamera per makina,ekrane per kamera porosi
te ndryshme per cdo produkt,

Kemi cmime shumice dhe pakice
Behet fjale per produkte Origjinale jo KINEZE!!!

FaceBook Endri Servis
0355 0696163332 vod club
0355 0692086888 vod card
Shesim nderrojme kasetofon te te gjitha tipeve te makinave boxe,amplifikator etj
Ckodojme te gjitha tipet e radiove pa dhe me navigatore,kemi gjithashtu tipe ne shitje.

Ndodhemi ne Tirane Rr"Myslym Shyri" ESK servis(Endri Servis Kasetofona)

Kemi pjese per 90%te tipeve te kasetofoneve te makinave,Programojme kasetofonet
Rns510 kur kane probleme me zerin etj,kemi kamera per makina,ekrane per kamera porosi
te ndryshme per cdo produkt,

Kemi cmime shumice dhe pakice
Behet fjale per produkte Origjinale jo KINEZE!!!

FaceBook Endri Servis
0355 0696163332 vod club
0355 0692086888 vod card
.
.
.
.
.mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera cosvorth cosworth seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b mercedes c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type aleta ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa romeo 155 mazda sfi opel cadet sfi opel vectra sfi honda crx civic daewo citroen ax citroen zx citroen bx citroen saxo volvo 460 volvo 440 bmw 318 bmw 32

audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVO..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim