Pioneer DVD/VCD/MP4/MP3/CD 60WX4 USB SD CARD. OK..

Shitet nga: emiljano 13 Tet 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 LEK   15 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Pioneer DVD/VCD/MP4/MP3/CD 60WX4 USB SD CARD. OKAZION

LEXON TE GJITHA ESHTE E RE....

CMIMI 9.000 LEK
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim