Mp3 per makine

Shitet nga: Alban 02 Qer 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
MP3 per makine Energy Sistem F2 , i zi i ri
Mp3 per makine.
Ka funksionin FM , ku mund te degjoni edhe radio gjate udhetimeve me makine.
Luan filet MP3 dhe WMA gjithashtu lejon navigimin neper folder.
Suporton kartat SDHC deri ne 32 GB.
Lidhes USB.
Pershtates perfekt per makinen tuaj.
Mund te komandohet me telekomande.
Ekran LCD
Permasat 85 mm x 40 mm x 55 mm. ME GARANCI.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim