Kasetofon sony xplod

Shitet nga: bekim 21 Qer 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
kasetofon sony xplod shum pak i perdorur ngjyre qumeshti cd audio D-bass 45W x 4 me te gjitha opsionet, funksionon ne menyre perfekte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim