Kasetofon per Volkswagen

Shitet nga: Ylli 21 Qer 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

217 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
kasetofon i markes DELPHI per Volkswagen: Passat, Golf V, Golf Plus, Touran, Tiguan, Caddy, EOS, Skoda Octavia, Seat Altea. etj. me 6 CD , MP3 , SD card dhe dalje per AUX. Ekran me prekje. etj. I pa perdorur. I çmontuar nga makinat e reja Volkswagen.
Çmimi: 217 € i padiskutueshem !!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim