Kasetofon origjinal volvo

Shitet nga: volvo 28 Dhj 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Kasetofoni eshte ne gjendje te perkryer eshte i hequr nga volvo s40 i vitit 2004. I pershtacem per te gjithe tipet e makinave qe kane vend per navigator kjo eshte dhe arsyeja qe e kam hequr se kam vene navigator cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim