Kasetofon lg

Shitet nga: lg 30 Nën 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet kasetofon lg me aux dhe cd ne gjendje pune muzika e paster i mbajtur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim