Kasetafon origjinal mitsubishi me cd rds

Shitet nga: armand 07 Sht 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
kasetafoni eshte i ardhur nga anglia ne gjendje te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim